Ampache 3.5.0 - en to cs translation catalogue (807 entries)

en:  has been created
cs:  byl vytvořen

en: # Songs
cs: Počet skladeb

en: %1$s - %2$s Lyrics Detail
cs: %1$s - %2$s text písně

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d item found checking tag information | %d items found checking tag information
cs[0]: Nalezena jedna položka Zkontroluje informace z tagů.
cs[1]: Nalezeno %d položek. Zkontroluje informace z tagů.
cs[2]: Nalezeny %d položky. Zkontroluje informace z tagů.

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: %s %s Playlist
cs: %s %s seznam skladeb

en: %s IP History
cs: %s IP historie

en: %s Lyrics
cs: Texty skladby %s

en: %s Playlist
cs: %s seznam skladeb

en: %s by %s
cs: %s od %s

en: %s does not match site charset
cs: znaková sada %s je odlišná od znakové sady webu

en: %s is not readable by ampache
cs: ampache nemůže přečíst %s

en: %s of 5
cs: %s z 5

en: (no leading or ending '/')
cs: (nezačíná ani nekončí znakem '/')

en: A MySQL Server with a username and password that can create/modify databases
cs: MySQL server s přihlašovacím jménem a heslem může vytvářet/upravovat databáze.

en: A new user has registered
    The following values were entered.
    
    Username: %s
    Fullname: %s
    E-mail: %s
cs: Nový uživatel byl registroán
    Zadány byly následující hodnoty.
    
    Přihlašovací jméno: %s
    Jméno: %s
    E-mail: %s

en: ACL Type
cs: Typ ACL

en: AND
cs: A

en: Access Control
cs: Kontrola přístupu

en: Access Control Entries
cs: Záznamy o přístupech

en: Access Denied
cs: Přístup odepřen

en: Access Level
cs: Úroveň přístupových práv

en: Access List Entry updated
cs: Záznamy o přístupech aktualizovány

en: Account
cs: Účet

en: Action
cs: Akce

en: Actions
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Active Instance
cs: Aktivovat položku

en: Active Playlist
cs: Aktivní seznam skladeb

en: Activity
cs: Aktivita

en: Add
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Add ACL
cs: Přidat ACL

en: Add API / RPC Host
cs: Přidat API / RPC host

en: Add Album
cs: Přidat album

en: Add All
cs: Přidat vše

en: Add All Songs By %s
cs: Přidat všechny písně od %s

en: Add Catalog
cs: Přidat katalog

en: Add Current Host
cs: Přidat aktuálního hosta

en: Add Dynamic Items
cs: Přidat položky dynamicky

en: Add From %s
cs: Přidat z %s

en: Add Instance
cs: Přidat položku

en: Add Local Network Definition
cs: Přidat nastavení lokální sítě

en: Add Localplay Instance
cs: Přidat položku místního přehrávání

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add Radio Station
cs: Přidat novou stanici internetového rádia

en: Add Random
cs: Přidat náhodně

en: Add Random Songs By %s
cs: Přidat písně v náhodném pořadí od %s

en: Add Random from Album
cs: Přidat písně z alba v náhodném pořadí

en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add Search Results
cs: Přidat nalezené záznamy

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Add Vote
cs: Přidat hlas

en: Add a Catalog
cs: Přidat katalog

en: Add to
cs: Přidat do

en: Add to All
cs: Přidat do všech

en: Add to New Playlist
cs: Přidat do nového seznamu skladeb

en: Add to Playlist
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Added
cs: Přidáno

en: Added Playlist From
cs: Přidat seznam skladeb z

en: Adding a New User
cs: Přidat nového uživatele

en: Addition Time
cs: Čas

en: Admin
cs: Administrátor

en: Admin-Catalog
cs: Administrace katalogu

en: Admin-Mail Users
cs: Administrace - e-maily uživatelů

en: Admin-Manage Access Lists
cs: Administrace - správa přístupů

en: Admin-Manage Modules
cs: Administrace - správa modulů

en: Admin-Site Preferences
cs: Administrace nastavení serveru

en: Admin-User Management
cs: Administrace - správa uživatelů

en: Advanced
cs: Možnosti

en: Advanced Add
cs: Pokročilé přidání

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Advanced Random Rules
cs: Pokročilá pravidla pro náhodný výběr

en: Advanced Search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Album Art
cs: Obal alba

en: Album Art Cleared
cs: Obal byl smazán

en: Album Art Inserted
cs: Obal byl vložen

en: Album Art Not Located
cs: Obal nebyl nalezen

en: Album Art Search Finished
cs: Vyhledávání obalů dokončeno

en: Album Art could not be located at this time. This may be due to write access error, or the file is not received correctly.
cs: Obal alba nebyl nalezen. Mohla nastat chyba během zápisu nebo soubor nebyl správně doručen.

en: Album Art information has been removed from the database
cs: Informace o obalu alba byly odstraněny z databáze

en: Album Ellipse Threshold
cs: Práh záměny znaků pro album

en: Album Updated
cs: Album bylo aktualizováno

en: Albums
cs: Alba

en: Albums by %s
cs: Alba od %s

en: Albums of the Moment
cs: Právě přehrávaná alba

en: All
cs: Vše

en: All Playlists
cs: Všechny seznamy skladeb

en: All now playing data has been cleared
cs: Všechny údaje o právě přehrávaných skladbách byly odstraněny

en: Allow Democratic Play
cs: Povolit veřejné vysílání

en: Allow Downloads
cs: Povolit stahování

en: Allow Localplay Play
cs: Povolit místní vysílání

en: Allow Localplay set to False
cs: Místní přehrávání není povoleno

en: Allow Streaming
cs: Povolit vysílání po síti

en: Always
cs: Vždy

en: Ampache Database User Password
cs: Uživatelské heslo pro databázi Ampache

en: Ampache Database Username
cs: Uživatelské jméno pro databázi Ampache

en: Ampache Debug
cs: Ladění Ampache

en: Ampache Installation
cs: Instalace Ampache

en: Ampache Installation.
cs: Instalace Ampache.

en: Ampache Update
cs: Aktualizace Ampache

en: Ampache.cfg.php Configured?
cs: Je nakonfigurován Ampache.cfg.php?

en: Ampache.cfg.php Exists
cs: Soubor Ampache.cfg.php existuje

en: Apply to All
cs: Aplikovat na vše

en: Approved
cs: Schváleno

en: Are you sure you want to permanently delete
cs: Opravdu to chcete trvale smazat

en: Are you sure you want to remove this plugin?
cs: Opravdu chcete vypnout tento modul?

en: Artist
cs: Umělec

en: Artist Ellipse Threshold
cs: Práh záměny znaků pro umělce

en: Artist Updated
cs: Umělec byl aktualizován

en: Artist and Title
cs: Umělec a název

en: Artist, Album and Title
cs: Umělec, album a název

en: Artists
cs: Umělci

en: Auto-inserted Fields
cs: Automaticky vložená pole

en: Available Plugins
cs: Dostupné moduly

en: Back
cs: Zpět

en: Base Playlist
cs: Základní seznam skladeb

en: Batch Download
cs: Hromadné stažení

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Browse
cs: Prohlížet

en: Browse Music
cs: Prohlížet hudbu

en: Browse Users
cs: Prohlížet uživatele

en: Build Playlists from m3u Files
cs: Vytvořit seznam skladeb ze souboru m3u

en: CHECK
cs: KONTROLA

en: Cache Hits:
cs: Záznamů ve vyrovnávací paměti:

en: Callsign
cs: Volací znak

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Catalog
cs: Katalog

en: Catalog Clean Done
cs: Čištění katalogu je dokončeno

en: Catalog Cleaned
cs: Katalog byl vyčištěn

en: Catalog Created
cs: Katalog byl vytvořen

en: Catalog Delete
cs: Smazat katalog

en: Catalog Deleted
cs: Katalog byl smazán

en: Catalog Manager
cs: Správce katalogů

en: Catalog Name
cs: Název katalogu

en: Catalog Root unreadable, stopping clean
cs: Kořenový adresář katalogu je nečitelný, zastavte čištění

en: Catalog Size
cs: Velikost katalogu

en: Catalog Statistics
cs: Statistika katalogu

en: Catalog Time
cs: Celková doba skladeb v katalogu

en: Catalog Type
cs: Typ katalogu

en: Catalog Update Finished
cs: Aktualizace katalogu dokončena

en: Catalog Updated
cs: Katalog byl aktualizován

en: Catalog statistics cleared
cs: Statistiky katalogu byly smazány

en: Catalogs
cs: Katalogy

en: Check for Config
cs: Kontrola nastavení

en: Check for New Version
cs: Zkontrolovat dostupnost nové verze

en: Checked
cs: Zkontrolováno

en: Checking
cs: Kontrola

en: Choose installation language.
cs: Vyberte jazyk pro instalaci.

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Clean All
cs: Vyčistit vše

en: Cleaning the %s Catalog
cs: Čištění katalogu %s

en: Clear Catalog Stats
cs: Vyčistit statistiky katalogu

en: Clear Now Playing
cs: Vyčistit právě přehrávaný seznam skladeb

en: Clear Playlist
cs: Vyčistit seznam skladeb

en: Clear Stats
cs: Vyčistit statistiky

en: Clear on Send
cs: Smazat po odeslání

en: Click to close window
cs: Klikněte pro zavření okna

en: Code
cs: Kód

en: Codec
cs: Kodek

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment:
cs: Komentář:

en: Completed synchronisation of album images
cs: Synchronizace obalů alb je dokončena

en: Completed updating remote catalog(s)
cs: Aktualizace vzdálených katalogů dokončena

en: Config Preset
cs: Upravit nastavení

en: Configure Democratic Playlist
cs: Nastavit seznam skladeb pro veřejné vysílání

en: Confirm Deletion Request
cs: Potvrdit požadavek na odstranění

en: Confirm Password
cs: Potvrzení hesla

en: Connected Users
cs: Připojení uživatelé

en: Content Manager
cs: Správce obsahu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Continue to Step 3
cs: Pokračovat

en: Cooldown
cs: Opakovat přehrávání

en: Cooldown Time
cs: Čas opakování

en: Cover
cs: Obal

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create ACL
cs: Vytvořit ACL

en: Create Account
cs: Vytvořit účet

en: Create Admin Account
cs: Vytvořit administrátorský účet

en: Create Database User for New Database
cs: Vytvořit nového uživatele pro novou databázi

en: Create Date
cs: Datum vytvoření

en: Create New Playlist
cs: Vytvořit nový seznam skladeb

en: Create a new playlist
cs: Vytvořit nový seznam skladeb

en: Created by: %s for %s
cs: Vytvořil %s pro %s

en: Current Configuration
cs: Aktuální nastavení

en: Current Playlist
cs: Aktuální seznam skladeb

en: Current rating:
cs: Aktuální hodnocení:

en: Currently Playing
cs: Nyní hraje

en: Customize Search
cs: Volby hledání

en: DB Connection
cs: Spojení s databází

en: DB Inserted
cs: Databáze vytvořena

en: DESCRIPTION
cs: POPIS

en: Database Charset Updated
cs: Kódování databáze bylo aktualizováno

en: Date
cs: Datum

en: Date Added
cs: Datum přidání

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Debug Tools
cs: Ladící nástroje

en: Decrease Volume
cs: Zeslabit

en: Default
cs: Výchozí

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Catalog
cs: Smazat katalog

en: Delete Error
cs: Chyba při odstraňování

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deletion Request
cs: Žádost o odstranění

en: Democratic
cs: Veřejné vysílání

en: Democratic Playlist
cs: Seznam skladeb veřejného vysílání

en: Description
cs: Popis

en: Desired Database Name
cs: Název databáze

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Direct URL to Image
cs: URL adresa obrázku

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabled Songs
cs: Zakázané písně

en: Disabled Songs Processed
cs: Zakázání skladeb zpracováno

en: Do you really want to delete this catalog?
cs: Opravdu chcete smazat tento katalog?

en: Don't Play
cs: Raději neposlouchat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download Selected
cs: Stáhnout vybrané

en: Duplicate Songs
cs: Duplicitní skladby

en: E-mail Sent
cs: Poslat E-mail

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Access Control List
cs: Upravit seznam přístupů

en: Edit Album
cs: Upravit album

en: Edit Artist
cs: Upravit umělce

en: Edit Instance
cs: Upravit položku

en: Edit Localplay Instance
cs: Upravit nastavení místního vysílání

en: Edit Song
cs: Upravit píseň

en: Edit existing Shoutbox Post
cs: Upravit zprávu na chatu

en: Editing %s preferences
cs: Úprava volby %s

en: Editing Playlist
cs: Upravuji playlist

en: Editing existing User
cs: Upravuji existující uživatele

en: Empty Playlists Deleted
cs: Prázdný seznam skladeb byl smazán

en: Enable
cs: Povolit

en: End
cs: Konec

en: End Address
cs: Koncová adresa

en: Enqueue
cs: Přidat

en: Error
cs: Chyba

en: Error Captcha Failed
cs: Chyba: Neúspěšné ověření captcha

en: Error Captcha Required
cs: Chyba: Vyžadovaná captcha

en: Error Config File Out of Date
cs: Chyba: Konfigurační soubor je zastaralý

en: Error Invalid Handshake -
cs: Chyba: Neplatná komunikace

en: Error Passwords don't match
cs: Chyba: Heslo není správné

en: Error Update Failed
cs: Chyba aktualizace

en: Error Username Required
cs: Chyba: Vyžadována uživatelské jméno

en: Error Username already exists
cs: Chyba: Stejné uživatelské jméno již existuje

en: Error Username or Password incorrect, please try again
cs: Chyba: Uživatelské jméno nebo heslo je neplatné. Zkuste to prosím znovu.

en: Error connecting to
cs: Chyba při připojování k

en: Error: Config file not found or Unreadable
cs: Chyba: Konfigurační soubor nebyl nalezen nebo není dostupný

en: Error: Defined Path is inside an existing catalog
cs: Chyba: Zadaná cesta odkazuje na již existující katalog

en: Error: Insert Failed
cs: Chyba: Přidání se nepodařilo

en: Error: No Keyword Entered
cs: Chyba: Nebyl zadán text k hledání

en: Error: Unable to change to directory
cs: Chyba: Nelze změnit adresář

en: Error: Unable to get filesize for %s
cs: Chyba: Nemohu zjistit velikost souboru %s

en: Error: Unable to make Database Connection
cs: Chyba: Nepodařilo se připojit k databázi

en: Error: Unable to open
cs: Chyba: Nemohu otevřít

en: Exact
cs: Přesně

en: Existing Database detected, unable to continue installation
cs: Byla nalezena již existující databáze. Nelze pokračovat v instalaci.

en: Export
cs: Exportovat

en: Export Catalog
cs: Exportovat katalog

en: Export To Itunes DB
cs: Exportovat do iTunes

en: Failed
cs: Selhalo

en: Fast
cs: Rychle

en: Fault
cs: Chyba

en: Favorite Albums
cs: Oblíbená alba

en: Favorite Artists
cs: Oblíbení umělci

en: Favorite Songs
cs: Oblíbené písně

en: Field
cs: Pole

en: File
cs: Soubor

en: File uploads not supported.
cs: Nahrávání souborů není podporováno.

en: Filename
cs: Soubor

en: Filename Pattern
cs: Šablona názvu souboru

en: Filename pattern
cs: Šablona názvu souboru

en: Filename:
cs: Soubor:

en: Filters
cs: Filtry

en: Find Album Art
cs: Hledat obal

en: Find Duplicates
cs: Hledat duplikáty

en: Five Stars
cs: Pět hvězdiček

en: Flag
cs: Hlášení

en: Flag Removed
cs: Hlášení smazáno

en: Flag Removed from
cs: Označení odstraněno z

en: Flag Song
cs: Nahlásit píseň

en: Flag for Retagging
cs: Označit k úpravě tagů

en: Flagged Records
cs: Hlášené záznamy

en: Flagged Songs
cs: Hlášené písně

en: Flags Updated
cs: Hlášení aktualizována

en: Flash Player
cs: Flash přehrávač

en: Folder Pattern
cs: Šablona názvu adresáře

en: Force Democratic Play
cs: Vynutit veřejné vysílání

en: Forces Http play regardless of port
cs: Přehrávat přes Http bez ohledu na port

en: Format
cs: Formát

en: Found
cs: Nalezeno

en: Four Stars
cs: Čtyři hvězdičky

en: Frequency
cs: Frekvence

en: From catalog
cs: Z katalogu

en: From: Ampache
cs: Od: Ampache

en: Full Albums
cs: Všechna alba

en: Full Artist
cs: Všichni umělci

en: Full Name
cs: Jméno

en: Fullname
cs: Celé jméno

en: Functions are disabled in the demo because previous users of the demo have used the functionality to post inappropriate materials
cs: Funkce jsou v demu zakázány, protože předchozí uživatelé dema je použili k posílání nevhodných materiálů

en: GD Support
cs: Podpora GD

en: Gather Album Art
cs: Shromáždi obaly alb

en: Gather All Art
cs: Shromáždit všechny obaly

en: Gather Art
cs: Získat obaly

en: Generate Config File
cs: Vytvořit konfigurační soubor

en: Generate Configuration
cs: Vytvořit nastavení

en: Generate New Config
cs: Vytvořit nové nastavení

en: Genre
cs: Žánr

en: Get Art
cs: Získat obal

en: Gettext Emulator will be used
cs: Bude použit emulátor Gettext

en: Gettext Support
cs: Podpora Gettect

en: Guest
cs: Návštěvník

en: Hash Function Exists
cs: Dostupné hashovací funkce

en: Highest Rated
cs: Nejlépe hodnocena

en: Home
cs: Domů

en: Homepage
cs: Hlavní stránka

en: Hostname
cs: Jméno počítače

en: I Accept
cs: Přijmout

en: I Love It!
cs: Oblíbené

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP Address Version Mismatch
cs: Nesouhlas verzí IP adres

en: IPv4 or IPv6 Addresses
cs: IPv4 nebo IPv6 adresa

en: Iconv Support
cs: Podpora Iconv

en: If you believe this is an error please contact an Ampache administrator.
cs: Pokud si myslíte, že se jedná o chybu, nahlaste ji prosím administrátorovi Ampache.

en: Import
cs: Načíst

en: Import Playlist
cs: Načíst seznam skladeb

en: Importing a Playlist from a File
cs: Načíst seznam skladeb ze souboru

en: In the form below enter either a local path (i.e. /data/music) or the URL to a remote Ampache installation (i.e http://theotherampache.com)
cs: Zadejte do následující formuláře místní cestu (např. /data/music) nebo URL pro vzdálenou instalaci Ampache (např. http://theotherampache.com)

en: Inactive Users
cs: Neaktivní uživatelé

en: Incorrect Tags
cs: Nesprávné štítky

en: Increase Volume
cs: Zesílit

en: Information
cs: Informace

en: Insert Ampache Database
cs: Vytvořit databázi Ampache

en: Insert Database
cs: Vytvořit databázi

en: Insert current
cs: Vložit aktuální

en: Install Failed, Controller Error
cs: Instalace není dokončena, kontrola chyb

en: Instance Name
cs: Název položky

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Invalid
cs: Chybné

en: Invalid IPv4 / IPv6 Address Entered
cs: Byla zadána chybná IPv4 / IPv6 adresa

en: Invalid Object Selected
cs: Byl vybrán neplatný objekt

en: Invalid Request
cs: Neplatný požadavek

en: It's Insane
cs: Úžasné

en: It's Ok
cs: Dobré

en: It's Pretty Bad
cs: Špatné

en: It's Pretty Good
cs: Velmi dobré

en: Item
cs: Položka

en: Item Flagged
cs: Položka označena

en: Item count
cs: Počet položek

en: Key
cs: Klíč

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Language
cs: Jazyk

en: Last Add
cs: Naposledy přidané

en: Last Clean
cs: Naposledy vyčištěné

en: Last Ip
cs: Poslední IP adresa

en: Last Played
cs: Naposledy přehráváno

en: Last Seen
cs: Naposledy přihlášen

en: Last Ten Flagged Records
cs: Deset naposledy označených záznamů

en: Last Verify
cs: Naposledy zkontrolované

en: Latest Album Additions
cs: Naposledy přidaná alba

en: Latest Artist Additions
cs: Naposledy přidaní umělci

en: Length
cs: Doba

en: Less Played
cs: Nejméně hrané

en: Level
cs: Úroveň

en: Like
cs: Jako

en: Load Saved Rules
cs: Načíst uložená pravidla

en: Loading...
cs: Načítám...

en: Local
cs: Místní

en: Local Image
cs: Místní obrázek

en: Local Network Definition
cs: Nastavení lokální sítě

en: Local Path to Files
cs: Místní cesta k souborům

en: Local Play
cs: Místní přehrávání

en: Localplay
cs: Místní přehrávání

en: Localplay Access
cs: Přístup do místního přehrávání

en: Localplay Control
cs: Správa místního přehrávání

en: Localplay Controller Not Defined
cs: Program pro správu místního přehrávání není nastaven

en: Localplay Controllers
cs: Správa místního přehrávání

en: Localplay Disabled
cs: Místní přehrávání je zakázáno

en: Localplay Modules
cs: Moduly pro místní přehrávání

en: Localplay Type
cs: Typ místního přehrávání

en: Lock Songs
cs: Zamknout písně

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Login
cs: Přihlásit

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Mail Users
cs: E-mail uživatelů

en: Mail to
cs: Napsat e-mail

en: Make Default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Make Sticky
cs: Přilepit

en: Manage Democratic Playlists
cs: Správa seznamu skladeb pro veřejné vysílání

en: Manage Flagged
cs: Spravovat označení

en: Manage Playlist
cs: Spravovat seznamy skladeb

en: Manage Radio Stations
cs: Spravovat internetová rádia

en: Manage Shoutbox
cs: Spravovat chat

en: Manage Users
cs: Spravovat uživatele

en: Manager
cs: Správce

en: Maximum Execution Time
cs: Maximální doba provádění skriptu

en: Maximum Results
cs: Maximální počet výsledků

en: Mbstring Support
cs: Podpora Mbstring

en: Media Object Invalid or Not Specified
cs: Multimediální objekt je neplatný nebo není definován

en: Memory Limit
cs: Limit paměti

en: Message
cs: Zpráva

en: Message of the Day
cs: Zpráva dne

en: Method
cs: Metoda

en: Min Bitrate
cs: Minimální datový tok

en: Min Element Count
cs: Minimální počet prvků

en: Minimum Count
cs: Minimální počet

en: Minimum Requirements not met. Unable to Install Ampache.
cs: Minimální požadavky nejsou splněny. Nelze nainstalovat Ampache.

en: Modules
cs: Moduly

en: More
cs: Více

en: Most Popular Albums
cs: Nejoblíbenější alba

en: Most Popular Artists
cs: Nejoblíbenější umělci

en: Most Popular Genres
cs: Nejoblíbenější žánry

en: Most Popular Live Streams
cs: Nejoblíbenější síťová vysílání

en: Most Popular Songs
cs: Nejoblíbenější písně

en: Most Popular Tags
cs: Nejoblíbenější tagy

en: Most Popular Threshold in days
cs: Nejpopulárnější prahy během dnů

en: Multibyte Chracter may not detect correct
cs: Znaky reprezentovány více byty nemusí být správně rozpoznány

en: Mute
cs: Ztišit

en: MySQL Administrative Password
cs: Administrátorské heslo pro přístup do MySQL

en: MySQL Administrative Username
cs: Administrátorské jméno pro přístup do MySQL

en: MySQL Hostname
cs: MySQL server

en: MySQL Password
cs: MySQL Heslo

en: MySQL Username
cs: MySQL Uživatel

en: Mysql for PHP
cs: MySQL pro PHP

en: Name
cs: Jméno

en: Never
cs: Nikdy

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New User Added
cs: Přidat nového uživatele

en: New User Registration at %s
cs: Nový uživatel byl registrován na %s

en: Newest
cs: Nejnovější

en: Newest Albums
cs: Nejnovější alba

en: Newest Artists
cs: Nejnovější umělci

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No Catalogs Found
cs: Žádný katalog nenalezen

en: No Disabled songs found
cs: Nebyly nalezeny žádné zakázané skladby

en: No Records Found
cs: Nenalezeny žádné záznamy

en: No Similar Artists found
cs: Žádný podobný umělec nebyl nalezen

en: No Songs Removed
cs: Žádná skladba nebyla odstraněna

en: No Update Needed
cs: Aktualizace není nutná

en: No Username/Password specified
cs: Není uvedeno přihlašovací jméno / heslo

en: No file uploaded
cs: Nebyl nahrán žádný soubor

en: No local account found
cs: Nebyl nalezen žádný lokální účet

en: Non-Standard Http Port
cs: Nestandardní http port

en: None
cs: Nic

en: Normalize Tracks
cs: Normalizovat stopy

en: Not Enough Data
cs: Není dostatek dat

en: Now Playing
cs: Nyní hraje

en: Now Playing Cleared
cs: Vyčistit právě přehrávané

en: OR
cs: NEBO

en: Object
cs: Objekt

en: Off
cs: Vypnuto

en: Off the Charts!
cs: Ohodnotit!

en: Offset Limit
cs: Počet záznamů na stránce

en: On
cs: Zapnuto

en: On-line
cs: Přihlášen

en: Once you have ensured that you have the above requirements please fill out the information below. You will only be asked for the required config values. If you would like to make changes to your ampache install at a later date simply edit /config/ampache.cfg.php
cs: Jakmile budou splněny všechny výše uvedené požadavky, vyplňte prosím níže uvedené informace, které slouží k nastavení Ampache. Pokud budete chtít v budoucnu změnit tato nastavení, upravte soubor /config/ampache.cfg.php

en: One Star
cs: Jedna hvězdička

en: Operator
cs: Operátor

en: Optimizing Tables
cs: Optimalizovat tabulky

en: Optional
cs: Vlitelné

en: Options
cs: Volby

en: Other
cs: Ostatní

en: Other Options
cs: Ostatní volby

en: Other Tools
cs: Ostatní nástroje

en: Override Execution Time
cs: Přepsat čas vykonávání

en: Overwrite Existing
cs: Nahradit existující databázi

en: Owner
cs: Vlastník

en: PHP ICONV Support
cs: Podpora PHP ICONV

en: PHP PCRE Support
cs: Podpora PHP PCRE

en: PHP PutENV Support
cs: Podpora PHP PutENV

en: PHP Session Support
cs: Podpora pro PHP sezení

en: PHP Settings
cs: PHP nastavení

en: PHP Version
cs: Verze PHP

en: PID File
cs: Soubor PID

en: Parsing %s - Not Found: %d Songs. Please check your m3u file.
cs: Pasování %s - nenalezeno: %d skladeb. Zkontrolujte prosím Váš m3u soubor.

en: Password
cs: Heslo

en: Passwords do not match
cs: Heslo není správné

en: Path
cs: Cesta

en: Pause
cs: Pauza

en: Paused
cs: Pozastavené

en: Pending
cs: Nevyřízený

en: Play
cs: Přehrát

en: Play Album
cs: Přehrát album

en: Play Democratic Playlist
cs: Přehrát skladby ze seznamu pro veřejné vysílání

en: Play Random Selection
cs: Přehrát vybrané písně v náhodném pořadí

en: Play Selected
cs: Přehrát vybrané

en: Played
cs: Přehráno

en: Playing from base Playlist
cs: Přehrávání základního seznamu skladeb

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Playlist Created
cs: Seznam skladeb byl vytvořen

en: Playlist File
cs: Soubor se seznamem skladeb

en: Playlist Import and Recreate Successful. Total: %d Songs
cs: Seznam skladeb byl úspěšně načten a obnoven. Celkem: %d skladeb

en: Playlist Imported
cs: Seznam skladeb byl načten

en: Playlist Method
cs: Způsob aktualizace seznamu skladeb

en: Playlist Name
cs: Název seznamu skladeb

en: Playlist Not Imported
cs: Seznam skladeb nebyl načten

en: Playlist Songs
cs: Písně v seznamu skladeb

en: Playlist Type
cs: Typ seznamu skladeb

en: Playlist creation error.
cs: Chyba při vytváření seznamu skladeb.

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Please check the artists you want to merge with the current one
cs: Označte umělce, které chcete sloučit s aktuálně vybraným

en: Please fill in your full name (Firstname Lastname)
cs: Vyplňte prosím Vaše jméno a příjmení

en: Plugin Activated
cs: Zásuvný modul byl aktivován

en: Plugin Deactivated
cs: Zásuvný modul byl vypnut

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Popular
cs: Nejoblíbenější

en: Popular Threshold
cs: Oblíbené prahy

en: Post Shout
cs: Přidat komentář

en: Post to Shoutbox
cs: Poslat zprávu na chat

en: Preference
cs: Nastavení

en: Preference Administration
cs: Administrátorské nastavení

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Preferences Permissions
cs: Nastavení přístupových práv

en: Prev
cs: Předchozí

en: Prevent Preset Override
cs: Zabránit přepsání nastavení

en: Previous
cs: Předchozí

en: Primary
cs: Základní

en: Private
cs: Soukromé

en: Public
cs: Veřejné

en: Pure Random
cs: Přidat naprosto náhodně

en: Queries:
cs: Dotazy:

en: RPC Options
cs: Volby RPC

en: RSS Feed
cs: RSS kanál

en: Radio Station Added
cs: Internetové rádio bylo přidáno

en: Radio Stations
cs: Internetová rádia

en: Random
cs: Přidat v náhodném pořadí

en: Random Play
cs: Náhodné přehrávání

en: Rate Limit
cs: Rychlostní limit

en: Rated
cs: Hodnoceno

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Re-Tag
cs: Opravit tagy

en: Re-encode
cs: Překódovat

en: Read
cs: Číst

en: Read/Write
cs: Číst/Psát

en: Reading
cs: Čtení

en: Reason
cs: Důvod

en: Reason to flag
cs: Důvod nahlášení

en: Recently Played
cs: Naposledy přehráváno

en: Recommended Albums
cs: Doporučená alba

en: Recommended Artists
cs: Doporučení umělci

en: Recommended Songs
cs: Doporučené písně

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Register
cs: Registrovat se

en: Register User
cs: Registrovat uživatele

en: Registration
cs: Registrace

en: Registration Complete
cs: Registrace dokončena

en: Registration Date
cs: Datum registrace

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Related Album
cs: Podobná alba

en: Related Artist
cs: Podobný umělec

en: Related Genre
cs: Podobný žánr

en: Related Tag
cs: Podobný žánr

en: Remember Me
cs: Pamatovat si mě

en: Remote
cs: Vzdálený

en: Remote Key
cs: Vzdálený klíč

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove Selected Tracks
cs: Odstranit vybrané skladby

en: Remove Vote
cs: Odstranit hlas

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename %s
cs: Přejmenovat %s

en: Rename selected
cs: Přejmenovat vybrané

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Required
cs: Vyžadováno

en: Required for Remote Catalogs
cs: Vyžadováno pro vzdálené katalogy

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Reset Album Art
cs: Odstranit obaly

en: Resolution
cs: Rozlišení

en: Return to Login Page
cs: Zpět na přihlašovací stránku

en: Rules
cs: Pravidla

en: Running Remote Sync
cs: Spustit vzdálenou synchronizaci

en: Running Remote Update
cs: Spustit vzdálenou aktualizaci

en: SHA256 Support
cs: Podpora SHA256

en: STATUS
cs: STATUT

en: Safe Mode
cs: Safe mode

en: Save Catalog Settings
cs: Uložit nastavení katalogu

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Rules As
cs: Uložit pravidla

en: Search
cs: Hledat

en: Search Again
cs: Znovu vyhledat

en: Search Ampache
cs: Hledat Ampache

en: Search Disabled Songs
cs: Vyhledat zakázané písně

en: Search Type
cs: Typ vyhledávání

en: Searched
cs: Nalezeno

en: Select
cs: Vybrat

en: Send E-mail to Users
cs: Poslat e-mail uživateli

en: Send Mail
cs: Poslat e-mail

en: Send and Clear on Add
cs: Poslat a smazat po přidání

en: Send on Add
cs: Poslat po přidání

en: Server Config
cs: Nastavení serveru

en: Session Expired: please log in again at
cs: Sezení vypršelo: přihlaste se prosím znovu

en: Set Database Charset
cs: Nastavit kódování databáze

en: Set Track Numbers
cs: Nastavit počet skladeb

en: Setting
cs: Nastavení

en: Settings for %s
cs: Nastavení pro %s

en: Shoutbox
cs: Chat

en: Shoutbox Post Deleted
cs: Příspěvek na chatu byl smazán

en: Shoutbox Post Updated
cs: Příspěvek na chatu byl aktualizován

en: Shoutbox Records
cs: Záznamy na chatu

en: Show ACL(s)
cs: Zobrazit ACL

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Show All Songs By %s
cs: Zobrazit všechny písně od %s

en: Show Art
cs: Zobrazit obal

en: Show Artists starting with
cs: Zobrazit umělce začínající na

en: Show Catalogs
cs: Zobrazit katalogy

en: Show Disabled
cs: Zobrazit zakázané

en: Show Duplicate Songs
cs: Zobrazit duplikované skladby

en: Show Inactive Users
cs: Zobrazot neaktivní uživatele

en: Show Localplay Instances
cs: Zobrazit instance místního vysílání

en: Show Lyrics
cs: Zobrazit texty

en: Show Playlist
cs: Zobrazit playlist

en: Show Unique
cs: Zobrazit unikátní

en: Show instances
cs: Zobrazit položky

en: Similar Artists
cs: Podobní umělci

en: Simple M3U
cs: Jednoduché M3U

en: Size
cs: Velikost

en: Size Limit
cs: Velikost

en: Song
cs: Skladba

en: Song Information
cs: Informace o skladbě

en: Song Title
cs: Skladba

en: Song Updated
cs: Skladba byla aktualizována

en: Songs
cs: Skladby

en: Songs Disabled
cs: Skladby byly zablokovány

en: Songs Enabled
cs: Skladby byly povoleny

en: Songs Per Seconds
cs: Počet skladeb za sekundu

en: Songs Removed
cs: Skladby odstraněny

en: Songs Updated
cs: Skladby byly aktualizovány

en: Sorry Lyrics Not Found.
cs: Text skladby nebyl nalezen.

en: Standard
cs: Standardní

en: Start Address
cs: Počáteční adresa

en: Start configuration
cs: Spuštění konfigurace

en: Starting Album Art Search
cs: Vyhledat obal

en: Starting New Song Search on %s catalog
cs: Vyhledat nové skladby v katalogu %s

en: Starting Update from Tags
cs: Spustit aktualizaci z tagů

en: Starting synchronisation of album images
cs: Právě probíhá synchronizace obalů alb

en: Starts With
cs: Začíná na

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Statistics Day Threshold
cs: Počet dnů pro statistiku

en: Status
cs: Statut

en: Step 1 - Creating and Inserting the Ampache Database
cs: Krok 1 - Vytvoření a vložení databáze Ampache

en: Step 2 - Creating the Ampache.cfg.php file
cs: Krok 2 - Vytvoření souboru Ampache.cfg.php

en: Step 2 - Creating the ampache.cfg.php file
cs: Krok 2 - Vytvořit soubor ampache.cfg.php

en: Step 3 - Setup Initial Account
cs: Krok 3 - Nastavení prvního účtu

en: Sticky
cs: Připojené

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Stream
cs: Síťové vysílání

en: Stream Access
cs: Oprávnění k síťovému vysílání (stream)

en: Stream URL
cs: URL síťového vysílání

en: Streaming
cs: Síťové vysílání

en: Subject
cs: Předmět

en: Succeeded
cs: Úspěch

en: System
cs: Systém

en: Tag
cs: Žánr

en: Tag Cloud
cs: Oblak žánrů

en: Tags
cs: Žánry

en: Thank you for registering
    
    
    Please keep this e-mail for your records. Your account information is as follows:
    ----------------------
    Username: %s
    Password: %s
    ----------------------
    
    Your account is currently inactive. You cannot use it until you've visited the following link:
    
    %s 
    
    Thank you for registering
cs: Děkujeme za vaši registraci
    
    ----------------------
    Přihlašovací jméno: %s
    Přihlašovací heslo: %s
    ----------------------
    
    %s.
    
    Děkujeme za vaši registraci

en: The Catalog and all associated records have been deleted
cs: Katalog a všechny přidružené záznamy byly smazány

en: The Requested Playlist has been deleted.
cs: Požadovaný seznam skladeb byl smazán

en: The requested song has been updated
cs: Požadovaná skladba byla aktualizována

en: The requested song(s) have been disabled
cs: Požadované skladby byly zakázány

en: The requested song(s) have been enabled
cs: Požadované skladby byly povoleny

en: The specified item has been flagged
cs: Zadaná položka byla označena

en: The validation key used isn't correct
cs: Použitý ověřovací klíč není správný

en: Theme
cs: Motiv

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
cs: Objevil se problém s nahráváním souboru. Soubor %s nebyl nahrán.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
cs: Objevil se problém při ukládání souboru. Velikost souboru %s je větší než povolené maximum (%d bytů).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
cs: Objevil se problém s nahráváním souboru. Byla nahrána pouze část souboru %s.

en: This Affects all non-Admin accounts
cs: Budou ovlivněny všechny účty kromě administrátorského

en: This Page handles the installation of the Ampache database and the creation of the ampache.cfg.php file. Before you continue please make sure that you have the following pre-requisites
cs: Tato stránka slouží k instalaci databáze Ampache a k vytvoření souboru ampache.cfg.php. Napřed však prosím zkontrolujte, zda váš server splňuje následující požadavky

en: This User ID is activated and can be used %sLogin%s
cs: Uživatelské jméno je aktivováno a může být použito %sPřihlásit%s

en: This attempts to connect to your database using the values from your ampache.cfg.php
cs: Pokus o připojení k databázi na základě údajů uvedených ve Vašem konfiguračním souboru ampache.cfg.php

en: This attempts to read /config/ampache.cfg.php If this fails either the ampache.cfg.php is not in the correct locations or
    	it is not currently readable by your webserver.
cs: Pokus o přečtení souboru /config/ampache.cfg.php. V případě chyby není soubor ampache.cfg.php umístěn ve správném adresáři nebo
    	nejsou dobře nastavena přístupová práva k souboru pro webový server.

en: This checks a few key tables to make sure that you have successfully inserted the ampache database and that the user has access to the database
cs: Kontrola zda byly vytvořeny důležité tabulky v databázi ampache a zda má k této databázi uživatel přístup

en: This event has been logged
cs: Tato událost byla zaznamenána.

en: This page handles all database updates to Ampache starting with <strong>3.3.3.5</strong>. According to your database your current version is: <strong>%s</strong>.
cs: Tato stránka je určena pro aktualizaci Ampache databáze od verze <strong>3.3.3.5</strong>. Podle údajů obsažených ve Vaší databázi, je Vaše současná verze databáze: <strong>%s</strong>.

en: This step creates and inserts the Ampache database, as such please provide a mysql account with database creation rights. This step may take a while depending upon the speed of your computer
cs: V tomto kroku bude vytvořena a naplněna databáze Ampache. Zadejte prosím údaje o MySQL účtu s právy pro vytváření databází. Tento krok může trvat delší dobu, v závislosti na rychlosti Vašeho počítače.

en: This step creates your initial Ampache admin account. Once your admin account has been created you will be directed to the login page
cs: Vytvoření účtu administrátora. Jakmile bude účet vytvořen, budete přesměrování na přihlašovací stránku.

en: This steps takes the basic config values and generates the config file. It will prompt you to download the config file. Please put the downloaded config file in /config
cs: V tomto kroku se ze základních hodnot nastavení vytvoří konfigurační soubor. Budete vyzvání k uložení tohoto souboru. Po stažení souboru ho prosím umístěte do adresáře /config

en: This test checks to make sure that you have PHP session support enabled. Sessions are required for Ampache to work.
cs: Kontrola přítomnosti PHP rozšíření pro práci se sezeními (session), které je vyžadováno pro chod Ampache.

en: This test checks to make sure you have Iconv support installed. Iconv support is required for Ampache
cs: Kontrola přítomnosti knihovny Iconv, kterou Ampache vyžaduje.

en: This test checks to see if you have the mysql extensions loaded for PHP. These are required for Ampache to work.
cs: Kontrola přítomnosti PHP rozšíření pro práci s MySQL databází, která je nutná pro chod Ampache.

en: This test makes sure that PHP isn't running in SafeMode and that we are able to modify the memory limits. While not required, without these abilities some features of ampache may not work correctly
cs: Kontrola zda není PHP zapnuto v módu SafeMode a zda lze měnit množství dostupné paměti. Ačkoliv není takto kontrolované nastavení vyžadováno, bez něho nebudou některé funkce Ampache fungovat správně.

en: This test makes sure that you have set all of the required configuration variables and that we are able to completely parse your config file
cs: Kontrola zda jsou nastaveny všechny potřebné konfigurační proměnné a zda je v pořádku Váš konfigurační soubor

en: This test makes sure that your web_path variable is set correctly and that we are able to get to the index page. If you do not see a check mark here then your web_path is not set correctly.
cs: Kontrola správného nastavení proměnné web_path a dostupnosti hlavní stránky. Pokud tato kontrola selhala, není proměnná web_path správně nastavena.

en: This test makes sure you have PCRE support compiled into your version of PHP, this is required for Ampache.
cs: Kontrola zda je PHP přeloženo s podporou PCRE, která je Ampache vyžadována.

en: This tests to make sure that you are running a version of PHP that is known to work with Ampache.
cs: Kontrola vhodné verze PHP pro Ampache.

en: Three Stars
cs: Tři hvězdičky

en: Time
cs: Čas

en: Title
cs: Název

en: Title Ellipse Threshold
cs: Práh záměny znaků pro název

en: Total Songs
cs: Celkový počet skladeb

en: Total Time
cs: Celkový čas

en: Total Users
cs: Celkový počet uživatelů

en: Track
cs: Stopa

en: Transcode Bitrate
cs: Datový tok

en: Transcoding
cs: Dekódování

en: Two Stars
cs: Dvě hvězdičky

en: Type
cs: Typ

en: Type of Playback
cs: Způsob přehrávání

en: Unable to Disabled last Administrator
cs: Nelze zakázat poslední administrátorský účet

en: Unable to Install Plugin
cs: Zásuvný modul nemohl bát nainstalován

en: Unable to connect to database, check your ampache config
cs: Nelze se připojit k databázi, zkontrolujte prosím nastavení ampache

en: Unable to create new account
cs: Nelze vytvořit nový účet

en: Unable to delete last Admin User
cs: Nelze odstranit poslední administrátorský účet

en: Unable to load pear XMLRPC library, make sure XML-RPC is enabled
cs: Nelze načíst PEAR knihovnu pro XMLRPC. Ujietěte se, že je XML-RPC povoleno.

en: Unable to select database, check your ampache config
cs: Nelze vybrat databázi, zkontrolujte prosím nastavení ampache

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown (Orphaned)
cs: Neznámý (chybí)

en: Unlimited
cs: Neomezeno

en: Unplayed
cs: Dosud nepřehráno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Account
cs: Aktualizovat účet

en: Update Album
cs: Aktualizovat album

en: Update All
cs: Aktualizovat vše

en: Update Artist
cs: Aktualizovat umělce

en: Update Finished
cs: Aktualizace dokončena

en: Update From %s
cs: Aktualizovat z %s

en: Update Instance
cs: Aktualizovat položku

en: Update Now!
cs: Aktualizovat nyní!

en: Update Preferences
cs: Aktualizovat nastavení

en: Update Song
cs: Aktualizovat skladbu

en: Update User
cs: Aktualizovat uživatele

en: Update from Tags Complete
cs: Aktualizace z tagů dokončena

en: Update from tags
cs: Aktualizovat z tagů

en: Update id3 tags
cs: Aktualizovat id3 tagy

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updating the %s catalog
cs: Aktualizovat katalog %s

en: Upload
cs: Nahrát

en: Use Existing Database
cs: Použít existující databázi

en: User
cs: Uživatel

en: User Access Level
cs: Stupeň přístupových práv

en: User Activated
cs: Uživatel byl aktivován

en: User Agreement
cs: Licenční ujednání

en: User Already Logged in
cs: Uživatel je již přihlášen

en: User Deleted
cs: Uživatel byl smazán

en: User Disabled
cs: Uživatel zakázán

en: User Disabled please contact Admin
cs: Uživatel je zakázaný. Kontaktujte prosím administrátora.

en: User Enabled
cs: Uživatel povolen

en: User Information
cs: Informace o uživateli

en: User Properties
cs: Uživatelské nastavení

en: User Tools
cs: Uživatelské nástroje

en: User Updated
cs: Uživatel byl aktualizován

en: User is Offline Now
cs: Uživatel je odpojen

en: User is Online Now
cs: Uživatel je připojen

en: User to track
cs: Uživatel

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Using Old Password Encryption, Please Reset your Password
cs: Používat starý způsob šifrování hesla. Opravte prosím Vaše heslo

en: Validation Failed
cs: Ověření se nezdařilo

en: Value
cs: Hodnota

en: Various
cs: Různé

en: Verifed
cs: Ověřeno

en: Verify
cs: Zkontrolovat

en: Verify All
cs: Vše ověřit

en: Version
cs: Verze

en: Videos
cs: Videa

en: View
cs: Zobrazit

en: Viewing %s Genre
cs: Zobrazení žánru %s

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Votes
cs: Hlasování

en: Web Interface
cs: Webové rozhraní

en: Web Path
cs: Cesta k webu

en: Write Config
cs: Uložit nastavení

en: XML-RPC Key
cs: XML-RPC klíč

en: XSPF Player
cs: Přehrávač XSPF

en: Year
cs: Rok

en: Yes
cs: Ano

en: You <U>must</U> accept the user agreement
cs: <U>Musíte</U> akceptovat licenční ujednání

en: You did not enter a username
cs: Nezadali jste své uživatelské jméno

en: You must enter a password
cs: Musíte zadat heslo

en: You've been redirected to this page because you do not have access to this function.
cs: Byli jste přesměrování na tuto stránku, protože nemáte přístup k této funkci.

en: You've been redirected to this page because you've attempted to access a function that is disabled in the demo.
cs: Byli jste přesměrování na tuto stránku, protože Vámi požadovaná funkce je v demu zakázána.

en: You've reached this page because a configuration error has occured. Debug Information below
cs: Objevila se chyba v nastavení. Opravte ji. Informace jsou uvedeny níže

en: Your Access List Entry has been removed
cs: Seznam přístupů byl odstraněn

en: Your Account has been updated
cs: Váš účet byl aktualizován

en: Your Database and associated tables have been updated to match your currently configured charset
cs: Vaše databáze a související tabulky byly aktualizovány v souladu s aktuálně nastaveným kódováním

en: Your E-mail was successfully sent.
cs: Váš e-mail byl úspěšně odeslán.

en: Your account has been created. An activation key has been sent to the e-mail address you provided. Please check your e-mail for further information
cs: Váš účet byl vytvořen. Aktivační klíč byl odeslán na Vámi zadanou e-mailovou adresu. Přečtěte si prosím e-mail k získání více informací.

en: Your new Access Control List(s) have been created
cs: Nový seznam přístupů byl vytvořen

en: Your passwords do not match
cs: Vaše hesla se neshodují

en: Your webserver has read access to the /sql/ampache.sql file and the /config/ampache.cfg.dist.php file
cs: Váš webový server má práva ke čtení souborů /sql/ampache.sql file a /config/ampache.cfg.dist.php

en: Your webserver has read access to the /sql/ampache.sql file and the /config/ampache.cfg.php.dist file
cs: Váš webový server má přístup je čtení souborů sql/ampache.sql file a /config/ampache.cfg.php.dist

en: Zlib Support
cs: Podpora Zlib

en: [print_tags.php.inc]
    This commandline script will display the tag information for the specified filename as it will 
    appear to Ampache.
cs: [print_tags.php.inc]
    Tento skript zobrazí informace obsažené v tagu zadaného souboru jakmile se objeví v Ampache.

en: album name
cs: album

en: artist name
cs: umělec

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dnů

en: days ago
cs: dny

en: file
cs: soubor

en: files removed
cs: soubory odstraněny

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: hours ago
cs: hodinami

en: id3 comment
cs: id3 komentář

en: images synchronized:
cs: Synchronizované obaly:

en: minutes
cs: minuty

en: minutes ago
cs: minutami

en: months ago
cs: měsíci

en: not rated yet
cs: dosud neohodnoceno

en: other
cs: ostatní

en: out of
cs: z

en: seconds ago
cs: sekundami

en: song title
cs: skladba

en: the following updates need to be performed
cs: je nutné provést následující aktualizace

en: track number (padded with leading 0)
cs: číslo stopy

en: updated
cs: aktualizováno

en: weeks ago
cs: týdny

en: year
cs: rok

en: years ago
cs: roky
