Ampache - en to tr translation catalogue (400 entries)

en: (no leading or ending '/')
tr: (başında yada sonuna '/' olmaksızın)

en: <u>S</u>how all albums
tr: Tüm albümleri göster

en: <u>S</u>how artists starting with
tr: İsmi bu harfle başlayan sanatçıları göster

en: <u>S</u>how only albums starting with
tr: İsmi bu harfle başlayan albümleri göster

en: A MySQL Server with a username and password that can create/modify databases
tr: Bir MySQL Sunucusu ve bunun veritabanı ekleyebilen ve düzenleyebilen kullanıcı girişi ve parolası

en: Accept
tr: Kabul

en: Access Lists
tr: Erişim listesi

en: Account
tr: Hesap

en: Action
tr: Eylem

en: Add
tr: Ekle

en: Add Access for a Host
tr: Erişim listesine makine ekle

en: Add Catalog
tr: Kataloğu ekle

en: Add Entry
tr: Giriş ekle

en: Add Host
tr: Makine ekle

en: Add User
tr: Kullanıcı ekle

en: Add a Catalog
tr: Katalog ekle

en: Add a catalog
tr: Katalog ekle

en: Add a new user
tr: Kullanıcı ekle

en: Add to
tr: Ekle

en: Add to Catalog(s)
tr: Kataloğa ekle

en: Add to all Catalogs
tr: Tüm kataloglara ekle

en: Added
tr: Eklendi

en: Adding a New User
tr: Kullanıcı ekle

en: Admin
tr: Yönetici

en: Admin Preferences
tr: Yönetici tercihleri

en: Admin Section
tr: Yönetici Kısmı

en: Album
tr: Albüm

en: Album Art Cleared
tr: Albüm kapağı silindi

en: Album Art Dump Complete
tr: Albüm kapağı boşaltması tamamlandı

en: Album Art Located
tr: Albüm kapağı bulundu

en: Album Art Not Located
tr: Albüm kapağı bulunamadı

en: Album Art could not be located at this time. This may be due to Amazon being busy, or the album not being present in their collection.
tr: Albüm kapağı bulunamadı. Bu Amazon'un meşgul yada bu albümün orada olmayışından ileri gelebilir.

en: Album Art information has been located in Amazon. If incorrect, click "Reset Album Art" below to remove the artwork.
tr: Albüm kapağı Amazon'da bulundu. Doğru olmadığı takdirde "Albüm kapağı silinsin" i tıklayarak bilgileri silin.

en: Album Art information has been removed form the database
tr: Albüm kapağı ile ilgili bilgiler veritabanından silindi

en: Album Name
tr: Albüm adı

en: Album Year
tr: Albüm yılı

en: Albums
tr: Albümler

en: Albums by
tr: Albümler

en: Albums with no artwork
tr: Kapaksız Albümler

en: All
tr: Hepsi

en: All Albums
tr: Tüm albümler

en: All now playing data has been cleared
tr: Tüm şu anda çalınanlar silindi

en: All songs by
tr: Tüm şarkıları

en: Ampache Debug
tr: Ampache Hata Ayıklaması

en: Ampache Installation
tr: Ampache'nin Kuruluşu

en: Ampache relies on id3 tags to sort data.  If your file is not tagged it may be deleted.
tr: Ampache sıralama için ID3 etiketlerini kullanır. Dosyanız etiketsizse silinebilir.

en: Ampache.cfg Configured?
tr: Ampache.cfg'yi yapılandırdınızmı ?

en: Ampache.cfg Exists
tr: Ampache.cfg bulundu

en: Ampache.cfg Up to Date?
tr: Ampache.cfg güncel mi?

en: An Unknown Error has occured.
tr: Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Apply to All
tr: Hersine uygula

en: Are you sure you want to permanently delete
tr: Tamamen silmek istediğinizden emin misiniz:

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Artists
tr: Sanatçılar

en: Auto-inserted Fields
tr: Özdevimli Alanlar

en: Bitrate
tr: İkil hızı

en: Cancel
tr: İptal

en: Catalog
tr: Katalog

en: Catalog Clean Done
tr: Kalalog temizleme tamamlandı

en: Catalog Finished
tr: Katalog tamamlandı

en: Catalog Name
tr: Kalalog İsmi

en: Catalog Size
tr: Katalog boyutu

en: Catalog Statistics
tr: Katalog istatistikleri

en: Catalog Time
tr: Katalog süresi

en: Catalog Tools
tr: Katalog araçları

en: Catalog Type
tr: Katalog türü

en: Catalog Update Finished
tr: Katalog güncelleme tamamlandı

en: Change Password
tr: Parola değiştirme

en: Check for Config
tr: Yapılandırma doğrula

en: Checking
tr: Sağlama yapılıyor

en: Clean All Catalogs
tr: Tüm katalogları temizle

en: Clean Catalog(s)
tr: Kataloğu temizle

en: Clear Catalog Stats
tr: Katalog istatistiklerini sil

en: Clear Now Playing
tr: Şu anda çalanları sil

en: Clear Stats
tr: İstatistikleri sil

en: Clear queue
tr: Kuyruğu sil

en: Click the clear the playlist
tr: Şarkı listesini silmek için tıkla

en: Click to shuffle (randomize) the playlist
tr: Şarkı Listesini karıştırmak (rasgele) icin tıkla

en: Closed after write
tr: Yazıldıktan sonra kapatıldı

en: Code
tr: Kod

en: Comment
tr: Yorum

en: Completed updating remote catalog(s)
tr: Uzak katalog(lar) güncellendi

en: Confirm Password
tr: Parola doğrulama

en: Connected Users
tr: Bağlanmış Kullanıcılar

en: Continue
tr: Devam

en: Could not add
tr: Eklenemedi

en: Cover
tr: Kapak

en: Create Account
tr: Hesap ekle

en: Create a new playlist
tr: Şarkı listesi oluştur

en: Create/Modify User Accounts for Ampache
tr: Ampache kullanıcı hesabı ekle/güncelle

en: Create/Update/Clean your catalog here
tr: Buradan katalog ekle/güncelleştir/sil

en: DB Connection
tr: Veritabanı bağlantısı

en: Date
tr: Tarih

en: Decrease Volume
tr: Ses kapa

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Error
tr: Silme hatası

en: Desired Database Name
tr: Düşünülen Veritabanı ismi

en: Direct Link
tr: Doğrudan Erişim

en: Disable
tr: Edilgenleştir

en: Do you really want to clear the statistics for this catalog?
tr: Bu kataloğun istatistik bilgilerini gerçekten silmek mi istiyorsunuz?

en: Do you really want to clear your catalog?
tr: Kataloğunuzu gerçekten boşaltmak mı istiyorsunuz?

en: Do you really want to delete this Access Record?
tr: Bu giriş izini gerçekten silmek mi istiyorsunuz?

en: Do you really want to delete this catalog?
tr: Kataloğunuzu gerçekten silmek mi istiyorsunuz?

en: Download
tr: İndirme

en: Downsample
tr: Kaliteyi düşür (downsample)

en: Dump Album Art
tr: Albüm kapağı boşalt

en: E-mail
tr: Elektronik posta

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Selected
tr: Seçilmişleri düzenle

en: Editing
tr: Düzenleme

en: Editing existing User
tr: Kullanıcıyı düzenle

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: End Address
tr: Son Adres

en: End IP Address
tr: Son İP-Adresi

en: English
tr: İngilizce

en: Enter password
tr: Parola giriş

en: Entry Added
tr: Giriş eklendi

en: Entry Deleted
tr: Giriş silindi

en: Error
tr: Hata

en: Error Connecting
tr: Bağlantı hatası

en: Error Passwords don't match
tr: Hata, parolalar uyuşmuyor

en: Error Username Required
tr: Hata, kullanıcı ismi gerekli

en: Error connecting to
tr: Hata, bağlanilamıyor:

en: Error unable to open file for writting
tr: Hata: dosya yazmak için açılamadı

en: Error, cannot write
tr: Hata, yazılamıyor

en: Error, cannot write song in file
tr: Hata, şarkı dosyaya yazılamadı

en: Error: ICONV not found, ID3V2 Tags will not import correctly. See <a href="http://php.oregonstate.edu/iconv">Iconv</a> for information on getting ICONV
tr: Hata: ICONV bulunamadı, ID3V2 etiketleri doğru şekilde ithal edilemeyecek. Bu adresten <a href="http://php.oregonstate.edu/iconv">Iconv</a> ICONV hakkında bilgi alabilirsiniz.

en: Error: Unable to change to directory
tr: Hata: klasöre geçiş yapılamadı

en: Error: Unable to get filesize for
tr: Hata: dosya boyutu sorgulanamadı

en: Error: Unable to open
tr: Hata: açılamadı

en: Fast Add
tr: Çabuk ekle

en: Fast Update
tr: Çabuk güncelle

en: Favor Unplayed
tr: Çalınmamışlardan

en: File Folder
tr: Dosya klasörü

en: File uploads not supported.
tr: Dosya yükleme desteği verilmiyor.

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Filename Pattern
tr: Dosya adı deseni

en: Filename pattern
tr: Dosya adı deseni

en: Filesize
tr: Dosya boyutu

en: Find Album Art
tr: Albüm kapağı ara

en: Flag
tr: İşaret

en: Flag Selected
tr: Seçilmişleri işaretle

en: Flag Song
tr: Şarkıyı işaretle

en: Flag song
tr: Şarkıyı işaretle

en: Flag the following song as having one of the problems listed below.  Site admins will then take the appropriate action for the flagged files.
tr: Şarkıyı aşağıda gösterilen sorunlardan biriyle ilişkili olarak işaretle. Site yöneticileri bu işaretli dosyalar hakkında gereken işlemleri yaparlar.

en: Flagged by
tr: İşaretleyen

en: Flagging song completed.
tr: Şarkı işaretleme tamamlandı

en: Folder Pattern
tr: Klasör adı deseni

en: Found
tr: Bulundu

en: Found in Folder
tr: Klasörde bulundu

en: Found in ID3
tr: ID3 içinde bulundu

en: Found on Amazon
tr: Amazon'da bulundu

en: French
tr: Fransızca

en: From genre
tr: Kategoriden

en: Full Albums
tr: Tüm Albümler

en: Full Artist
tr: Tüm Sanatçılar

en: Full Name
tr: Tam İsim

en: Fullname
tr: Tam İsim

en: Gather Album Art
tr: Albüm kapaklarını topla

en: Genre
tr: Kategori

en: German
tr: Almanca

en: Get Art
tr: Albüm kapağı çağır

en: Home
tr: İlk Sayfa

en: Host Access to Your Catalog
tr: Kataloğa makine erişimi

en: ID3 Set Command
tr: ID3 ayarlama komutu

en: ID3 Update
tr: ID3 Güncelleme

en: ID3 set command
tr: ID3 ayarlama komutu

en: ID3V2 Tags
tr: ID3V2 Etiketleri

en: In the form below enter either a local path (i.e. /data/music) or the URL to a remote Ampache installation (i.e http://theotherampache.com)
tr: Aşağidaki forma ya yerel bir yol girin (örn. /data/muzik) yada uzak bir Ampache Sunucusunun adresini (örn. http://benimampachem.com)

en: Increase Volume
tr: Ses aç

en: Insert Database
tr: Veritabanını ekle

en: Item count
tr: Öğe sayısı

en: Last Seen
tr: Son giriş

en: Level
tr: Düzey

en: Local
tr: Yerel

en: Local Play Control
tr: Yerel Çalma Düzeni

en: Login
tr: Giriş

en: Logout
tr: Oturum Sonu

en: Loop
tr: Döngü

en: Loop is off
tr: Döngü kapalı

en: Loop is on
tr: Döngü açık

en: MPD Play Control
tr: MPD Kontrol

en: Mail
tr: Mesaj

en: Mail Users
tr: Kullanıcılara mesaj

en: Mail your users to notfiy them of changes
tr: Kullanıcılara mail ile yenilikleri bildir

en: Manage Users
tr: Kullanıcıları düzenle

en: Mode
tr: Kip

en: Modify Access List Permissions
tr: Erişim listesindeki izinleri düzenle

en: Modify Site-wide preferences
tr: Site genelinde geçerli olan tercihleri düzenle

en: Most Popular Artists
tr: En popüler sanatçılar

en: Most Popular Songs
tr: En popüler şarkılar

en: Must have access_control=true in ampache.cfg
tr: Ampache.cfg'de 'access_control=true' nun bulunması zorunludur

en: MySQL Administrative Password
tr: MySQL yönetici parolası

en: MySQL Administrative Username
tr: MySQL yönetici ismi

en: MySQL Hostname
tr: MySQL makine ismi

en: MySQL Password
tr: MySQL parolası

en: MySQL Username
tr: MySQL kullanıcı adı

en: Name
tr: İsim

en: New
tr: Yeni

en: New Flag
tr: Yeni işaret

en: New Playlist
tr: Yeni şarkı listesi

en: Newest Album Additions
tr: Son eklenen albümler

en: Newest Artist Additions
tr: Son eklenen sanatçılar

en: Next
tr: Sonraki

en: No
tr: Hayır

en: No Results Found
tr: Sonuç bulunamadı

en: No Update Needed
tr: Güncelleştirme gereksiz

en: No file uploaded
tr: Hicbir dosya yüklenmedi.

en: No file was uploaded.
tr: Hicbir dosya yüklenmedi.

en: No songs in this playlist.
tr: Bu listede şarkı bulunamadı.

en: Not Found
tr: Bulunamadı

en: Now Playing
tr: Şu anda çalan

en: Now Playing Cleared
tr: Şu anda çalınanlar silindi

en: Object Type
tr: Nesne türü

en: On-line
tr: Çevrimiçi

en: Once you have ensured that you have the above requirements please fill out the information below. You will only be asked for the required config values. If you would like to make changes to your ampache install at a later date simply edit /config/ampache.cfg
tr: Yukarıdaki istenenleri sağladıktan sonra aşağıda istenen verileri giriniz. Yalnız gerekli olanlar sorulacaktır. İsterseniz daha sonra /config/ampache.cfg dosyasına değişiklikler yapabilirsiniz

en: Opened for writting
tr: Yazmak için açıldı

en: Other Private
tr: Diğerlerine özel

en: PHP ICONV Support
tr: PHP ICONV desteği

en: Password
tr: Parola

en: Path
tr: Yol

en: Pause
tr: Durakla

en: Play
tr: Çal

en: Play Album
tr: Albümü çal

en: Play All Songs By
tr: Tüm şarkılarını çal:

en: Play Random Selection
tr: Rasgele seçilenleri çal

en: Play Random Songs
tr: Rasgele şarkı çal

en: Play Random Songs By
tr: Rasgele şarkılarını çal:

en: Play Random from Album
tr: Albümden rasgele çal

en: Play Selected
tr: Seçilmişleri çal

en: Playback
tr: Çal

en: Playlist
tr: Şarkı listesi

en: Playlist updated.
tr: Şarkı listesi güncelendi.

en: Playlists
tr: Şarkı listeleri

en: Please Ensure All Files Are Tagged Correctly
tr: Lütfen tüm dosyaların doğru etiketlendirilmesini sağlayın

en: Preference
tr: Tercih

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Prefs
tr: Tercihler

en: Prev
tr: Önceki

en: Public
tr: Genel

en: Quarantined
tr: Karantinaya alınmış

en: Random
tr: Rasgele

en: Rate
tr: Oran

en: Reason
tr: Neden

en: Reason to flag
tr: İşaretleme nedeni

en: Rebuild Preferences
tr: Tercihleri yeniden yapılandır

en: Refresh the Playlist Window
tr: Şarkı Listesi görüntüsünü yenile

en: Register User
tr: Kullanıcı kaydı

en: Reject
tr: Red

en: Remember Me
tr: Beni hatırla

en: Remote
tr: uzaktan

en: Remove Selected Tracks
tr: Seçilmiş parçaları sil

en: Reset Album Art
tr: Albüm kapağı silinsin

en: Return
tr: Dön

en: Revoke
tr: İptal

en: Running Remote Sync
tr: Uzak anuyum sürüyor

en: Running Remote Update
tr: Uzak güncelleme sürüyor

en: STATUS
tr: Durum

en: Save Catalog Settings
tr: Katalog ayarlarını kaydet

en: Search
tr: Ara

en: Search Ampache
tr: Ampache içinde ara

en: Search Type
tr: Arama türü

en: Searched
tr: Arandı

en: Select
tr: Seçim

en: Select a starting letter or Show all
tr: Başlangıç harfini seç yada hepsini görüntüle

en: Server Playlist
tr: Sunucu şarkı listesi

en: Session Expired: please log in again at
tr: Oturumun süresi bitmiş: lütfen yeniden giriş yapın

en: Set Access
tr: Erişim Ayarı

en: Set Track Numbers
tr: Parça numaralarını işle

en: Settings for catalog in
tr: Katalog ayarları:

en: Show All Songs By
tr: Tüm şarkılarını görüntüle:

en: Show Disabled Songs
tr: Edilgenleştirilmiş şarkıları görüntüle

en: Show Duplicate Songs
tr: Duble şarkıları görüntüle

en: Show all
tr: Tümünü görüntüle

en: Show w/o art
tr: Kapaksız göster

en: Size
tr: Boyut

en: Song
tr: Şarkı

en: Song title
tr: şarkı adı

en: Songs
tr: Şarkılar

en: Songs Disabled
tr: Edilgenleştirilmiş Şarkılar

en: Songs Enabled
tr: Etkinlentirilmiş Şarkılar

en: Songs Per Seconds
tr: Şarkı/Saniye

en: Start Address
tr: İlk Adres

en: Start IP Address
tr: İlk İP-Adresi

en: Starting Album Art Search
tr: Albüm kapağı araması başlıyor

en: Starting Catalog Build
tr: Katalog yapılandırma başladı

en: Starting Dump Album Art
tr: Albüm kapağı boşaltması başlıyor

en: Starting New Song Search on
tr: Yeni şarkı arama başladı

en: Starting Update from Tags
tr: Etiketten güncelleştirme başlıyor

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Step 1 - Creating and Inserting the Ampache Database
tr: İlk Adım - Ampache veritabanının kurulması ve doldurulması

en: Step 2 - Creating the Ampache.cfg file
tr: İkinci Adım - amapche.cfg'nin kurulması

en: Step 3 - Setup Initial Account
tr: Üçüncü Adım - İlk kullanıcının kurulması

en: Stop
tr: Dur

en: Stream
tr: Akım

en: Successfully-Cataloged
tr: Başarıyla kataloglaştırıldı

en: Successfully-Quarantined
tr: Başarıyla karantinaya alındı

en: The requested song(s) have been disabled
tr: İstenen şarkı(lar) edilgenleştirildi

en: The requested song(s) have been enabled
tr: İstenen şarkı(lar) etkinleştirildi

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
tr: Gönderilen dosya daha önce belirlenen MAX_FILE_SIZE hattını aşıyor.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
tr: Gönderilen dosya daha önce php.ini'de belirlenen upload_max_filesize hattını aşıyor.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
tr: Gönderilen dosya kısmen yüklendi.

en: There are no playlists of this type
tr: Bu çeşit bir şarkı listesi bulunamadı

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
tr: Dosya yüklemede sorun çıktı: %s yüklenemedi

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
tr: Dosya yüklemede sorun çıktı: %s müsaade edilen azami boyutu aşıyor (%d byte)

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
tr: Gönderilen dosya (%s) yalnız kısmen yüklendi.

en: This Page handles the installation of the ampache database and the creation of the ampache.cfg file. Before you continue please make sure that you have the following pre-requisits
tr: Bu sayfa Ampache veritabanının ve ampache.cfg'nin kurulmasını sağlıyor. Devam etmeden önce asağıda istenenleri yerine getiriniz

en: This attempts to connect to your database using the values from your ampache.cfg
tr: Şimdi ampache.cfg'deki verilerle veritabanınıza ulaşmaya calısılacak

en: This attempts to read /config/ampache.cfg If this fails either the ampache.cfg is not in the correct locations or
    	it is not currently readable by your webserver.
tr: Şimdi ampache.cfg okunmaya calışılacak. Eger başarısız olunursa ya doğru yerde değildir yada  web sunucunuz tarafından okunamıyordur.

en: This step creates and inserts the Ampache database, as such please provide a mysql account with database creation rights. This step may take a while depending upon the speed of your computer
tr: Bu adımda Ampache veritabanı oluşturuluyor. Bunun için veritabanı kurma izni olan bir mysql girişi gerekli. Bu adımın süresi bilgisayarınızın hızına bağlıdır

en: This step creates your initial Ampache admin account. Once your admin account has been created you will be directed to the login page
tr: Bu adımda ilk yönetici hesabı oluşturuluyor.  Oluşturulduktan sonra giriş sayfasına yönlendirileceksiniz.

en: This steps takes the basic config values, and first attempts to write them out directly to your webserver. If access is denied it will prompt you to download the config file. Please put the downloaded config file in /config
tr: Bu adımda temel veriler sorgulanıp, web sunucunuza ilk yazma denemesi yapılacaktır. Eğer başarısız olunursa size sunulacak olan yapılandırma dosyasını /config klasörüne kaydedin.

en: This test checks to make sure that you have PHP session support enabled. Sessions are required for Ampache to work.
tr: Bu testler PHP'nin oturum desteğinin varlığını kontrol ediyor. Oturum desteği olmazsa Ampache calışmaz.

en: This test checks to make sure you have Iconv support installed. Iconv support is not required for Ampache, but it is highly recommended
tr: Bu testler PHP'nin ICONV desteğinin varlığını kontrol ediyor. ICONV Ampache'nin çalışması icin gerekli olmasada tavsiyemizdir

en: This test checks to see if you have the mysql extensions loaded for PHP. These are required for Ampache to work.
tr: Bu testler PHP'nin mysql uzantılarının varlığını kontrol ediyor. Bu uzantılar olmazsa Ampache calışmaz.

en: This test makes sure that you have set all of the required config variables and that we are able to 
    	compleatly parse your config file
tr: Bu test gerekli tüm yapılandırma değişkenlerinin ayarlandığını ve yapılandırma dosyasının ayrıştırılabileceğini doğrulamak içindir

en: This tests to make sure that you are running a version of PHP that is known to work with Ampache.
tr: Bu test PHP'nin Ampache ile uyuşan bir sürümünün kullanıldığını tasdik ediyor.

en: Time
tr: Süre

en: Title
tr: Şarkı adı

en: Total
tr: Tüm

en: Total Songs
tr: Tüm Şarkılar

en: Total Time
tr: Genel Süre

en: Total Tracks
tr: Tüm parçalar

en: Total Users
tr: Tüm Kullanıcılar

en: Track
tr: Parça

en: Type
tr: Türü

en: Unable to delete last Admin User
tr: Son yönetici silinemedi

en: Unable to load XMLRPC library, make sure XML-RPC is enabled
tr: XMLRPC kitaplığı yüklenemedi, XML-RPC'nin etkinleştirilmiş olduğunu kontrol edin

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Unknown action requested
tr: Bilinmeyen eylem istendi

en: Update All Catalogs
tr: Tüm katalogları güncelleştir

en: Update Catalog(s)
tr: Kataloğu güncelleştir

en: Update Catalogs
tr: Katalogları güncelle

en: Update From Tags Compleate
tr: Etiketten güncelleştirme tamamlandı

en: Update Preferences
tr: Tercihleri güncelle

en: Update Profile
tr: Profil güncelleme

en: Update User
tr: Kullanıcı güncelle

en: Update from tags
tr: Etiketlerden güncelle

en: Updated
tr: Güncelleştirildi

en: Updating the
tr: Güncelleştiriliyor

en: Upload
tr: Yükleme

en: Use the form below to add a host that you want to have access to your Ampache catalog.
tr: Aşağıdaki formu kullanarak Ampache kataloğuna erişmesini istediğiniz makineleri ekleyebilirsiniz.

en: User
tr: Kullanıcı

en: User Access Level
tr: Kullanıcı erişim düzeyi

en: User Deleted
tr: Kullanıcı silindi

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Value
tr: Değer

en: Various
tr: Çeşitli

en: View
tr: Görüntüle

en: View All
tr: Hepsini görüntüle

en: View Limit
tr: Sınırları görüntüle

en: View flagged songs
tr: İşaretlenmiş şarkıları görüntüle

en: Volume
tr: Ses

en: Web Path
tr: Web Yolu

en: Welcome to
tr: Hoşgeldiniz

en: Write Config
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Written
tr: Yazıldı

en: Year
tr: Yıl

en: Yes
tr: Evet

en: You don't have any catalogs.
tr: Sizin hiç kataloğunuz yok.

en: You've reached this page because a configuration error has occured. Debug Information below
tr: Bir yapılandırma hatası yüzünden bu sayfaya yönlendirildiniz. Hata ayıklamasını asağıda görebilirsiniz

en: Your Access List Entry has been removed
tr: Erişim listesindeki girişiniz silindi

en: Your Private
tr: Size özel

en: Your new Access List Entry has been created
tr: Erişim listesine girişiniz eklendi

en: Your webserver configured so that <ampache_root>/docs is your webroot
tr: Web sunucunuz <ampache_root>/docs 'u temel olarak kullanmalı

en: Your webserver configured so that your config directory is not visable to the web
tr: Web Sunucunuz yapılandırma klasörünüzün görünmeyeceği şekilde ayarlanmış olmalı

en: Your webserver has read access to the /sql/ampache.sql file and the /config/ampache.cfg.dist file
tr: Web Sunucunuz /sql/ampache.sql ve /config/ampache.cfg.dist dosyalarını okuyabilmeli

en: album name
tr: albüm ismi

en: artist name
tr: sanatçı ismi

en: catalog
tr: Katalog

en: catalog path
tr: katalog yolu

en: clear
tr: sil

en: day
tr: gün

en: days
tr: gün

en: delete
tr: sil

en: disable
tr: edilgenleştir

en: edit
tr: düzenle

en: file
tr: dosya

en: files removed
tr: dosya silindi

en: from catalog
tr: Katalogdan

en: genre
tr: kategori

en: hour
tr: saat

en: hours
tr: saat

en: id3 comment
tr: id3 açıklaması

en: is not readable by ampache
tr: Ampache tarafından okunamadı

en: max_upload_size
tr: max_upload_size (azami_yükleme_hacmi)

en: other
tr: başka

en: preferences
tr: tercihler

en: prefs
tr: tercihler

en: refresh now
tr: şimdi yenile

en: set to admin
tr: 'admin' yap

en: set to user
tr: Kullanıcı haline getir

en: shuffle
tr: rasgele

en: song title
tr: şarkı adı

en: songs found checking tag information.
tr: şarkı etiket bilgisi taraması sonucu bulundu.

en: track number (padded with leading 0)
tr: şarkı numarası (0 ile başlar)

en: updated to
tr: güncelleştirildi

en: year
tr: yıl

en: you are currently logged in as
tr: Kullanıcı adınız
